Našiměřice

Infomail IDS JMK 47/2019: Provoz o svátcích | Poslední odjezdy | Přehled tarifních změn | Lednová výluka

Fotka 1

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!
dnes do své schránky dostáváte poslední Infomail IDS JMK v tomto roce. Příští i přespříští týden jsou specifické a žádné výluky se z pochopitelných důvodů nekonají. Jsou před námi svátky a proto Vám přinášíme informace jak bude jezdit IDS JMK v našem kraji a jaké budou poslední odjezdy spojů 24. a 31. prosince. Znovu informujeme o tarifních změnách, které nás čekají na železnici od 1. ledna.

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

dnes do své schránky dostáváte poslední Infomail IDS JMK v tomto roce. Příští i přespříští týden jsou specifické a žádné výluky se z pochopitelných důvodů nekonají. Jsou před námi svátky a proto Vám přinášíme informace jak bude jezdit IDS JMK v našem kraji a jaké budou poslední odjezdy spojů 24. a 31. prosince. Znovu informujeme o tarifních změnách, které nás čekají na železnici od 1. ledna.

 

A protože o Vánocích je potřeba i trochu spálit kalorie a vyvětrat děti od televize, přinášíme Vám i pozvánky na výstavy s vánoční tematikou, s jízdenkou IDS JMK obdržíte slevu na základním vstupném.

A kam na novoroční výlet? Do Retzu, kam se s IDS JMK dostanete už od 15. 12., jsme Vás už zvali. Dnes Vás proto pozveme do Uherského Hradiště nebo Starého Města. Od 1. ledna začná platit Tarif IDS JMK až tam.

 

Poslední informace je pro ty, kdo sbírají Knižní jízdní řády IDS JMK. Už jsou v prodeji na vybraných informačních centrech (u DPMB, na autobusových nádražích mimo Brno) a od příštího týdne budou i na vybraných vlakových stanicích.

 

Infomail je uložený i na odkazu: Infomail IDS JMK 47/2019.

Přílohy

Infomail 2019-47.pdf

Infomail 2019-47.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,01 MB
Datum vložení: 19. 12. 2019 12:07
Datum poslední aktualizace: 19. 12. 2019 12:13
Autor: Správce Webu

Rozpočet

Rozklikávací rozpočet

Interaktivní a velmi snadno ovladatelný informační zdroj o hospodaření pro občany a vedení obce.

Aktuální počasí

Počasí dnes:

19. 1. 2020

Bude polojasno až oblačno, na východě až zataženo a místy sněžení nebo sněhové přeháňky. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty -1 až -5°C.

Svátek

Svátek má Doubravka

Zítra má svátek Ilona

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 83
TÝDEN: 692
CELKEM: 1599

Harmonogram svozu odpadu v roce 2020 v obci Našiměřice

Harmonogram svozu odpadu

JE Dukovany

JE Dukovany